Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Automobilių nuoma

Paieška

Autobusų, mikroautobusų ir automobilių nuoma palankiausiomis sąlygomis ir kainomis.

Privalumai:
Automobiliai
Volvo XC60
valst. Nr. JAF 575
Vietų sk.: 4
+ 1
Bako talpa (sąnaudos) litrais: 60 (8 ltr./100 km.)
Privalumai:
Išsamiau

UAB „Bondrida“ ilgus metus užsiima autobusų nuoma Lietuvoje bei užsienyje. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Europos, Azijos ir Amerikos turizmo kompanijomis bei įvairiais meno bei sporto kolektyvais.

Užsiimame autobusų nuoma ir teikiame vidinių pervežimų paslaugas įvairiems renginiams bei konferencijoms, taip pat vykdome pervežimus į/iš oro uosto. Bendradarbiaudami su patikimomis turizmo agentūromis organizuojame išvykstamąjį bei atvykstamąjį turizmą – vežame keleivius pageidaujamais maršrutais visoje Europoje.

Siekiame teikti savo klientams pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Todėl dauguma mūsų automobilių yra aprūpinti bevieliu Wi-Fi ryšiu, 220 V elektros keitikliais, palydovine GPS navigacija, oro kondicionieriais, įvairių laikmenų (CD bei DVD) grotuvais. Daugumoje jų taip pat sumontuotos itin patogios atlenkiamos sėdynės su šoniniu poslinkiu, tualetai ir kavos virimo aparatai. Keleivių saugumas – mūsų prioritetas užsiimant autobusų nuoma, tad kiekvienoje vietoje yra įmontuoti saugos diržai, o automobiliai aprūpinti ESP, ABS bei ASR sistemomis.

Ieškote patikimo pervežimų partnerio, kuriam rūpi keleivių saugumas ir komfortas? Kreipkitės į UAB „Bondrida“!

užpildykite formą

ir mes pateiksime pasiūlymą norimam transportui išsinuomoti